Popis

Základní informace

 Základní informace

Rozpisy ledu jsou software, který vznikl za účelem snížení pracnosti při tvorbě časových rozvrhů na zimních stadionech.

Rozpisy ledu vznikaly na základě přesně specifikovaných požadavků lidí z extraligového hokejového klubu. Jsou proto odladěny nejen z pohledu správce zimního stadionu, ale zohledňují také požadavky vedení klubu, ekonomů a trenérů, ale také dalších organizací, které společně sdílejí a využívají zimní stadion. Tato skutečnost dává hokejovým klubům a provozovatelům zimních stadiónů jistotu, že jejich každodenní agendy a potřeby jsou zde správně pochopeny a zohledněny.

Rozpisy ledu - screenshoty

Komu jsou Rozpisy ledu určeny?

Hokejové klubyHokejovým klubům nabízí Rozpisy ledu efektivní nástroj pro plánování, řízení změn a sdílení informací o ledových plochách uvnitř klubu, ale také s trenéry, hráči a rodiči.

Provozovatelé zimních stadionůProvozovatelům zimních stadionů dávájí Rozpisy ledu možnost nabízet prostřednicvím internetu volné kapacity stadionu v samoobslužném režimu současně se snížením administrativy a rutinních činností.

Hlavní přínosy

Zrychlení a zásadní snížení pracnosti při tvorbě rozpisůMáme ověřeno, že při správném používání se pracnost při tvorbě rozpisu podaří snížit na pár minut týdně

Výrazně lepší prezentace rozpisůUž žádné excell nebo PDF soubory, všechno je okamžitě vidět na webu

Informace o změnáchVšechny úpravy v rozpisech se odesílají emailem, můžete všechny snadno informovat o tom, že došlo ke změně

Snadná optimalizaceMůžete lépe organizovat vytížení stadionu, přesouvat mužstva a pronájmy podle aktuálního stavu

Zkvalitnění služeb pro zákazníkyVšem zájemcům o pronájem umožníte snadné rezervace přes Internet

Prodej volných kapacit leduNabídnete volné kapacity ledové plochy přes Internetu hobby hráčům nebo jiným zájemcům

Přesná data a informace o využití stadionuDíky reportům získáte přesný přehled o spotřebě ledové plochy, pronájmech a režii

Odbourání rutinních činnostíJednoduše vytisnete výčetky spotřeby nebo statistiky pro vaše mužstva či nájemce, přílohy k fakturám budou hračka na minutu

Technické minimum

Rozpisy ledu jsou internetovou aplikacíVšechno budete dělat v prostředí internetového prohlížeče, v prostředí, které dobře znáte a znamená to pro vás, že se nemusíte nic dlouze učit. Prostě jen zadáte správnou adresu a můžete pracovat.

Nejste omezeni na svou kancelářK tomu, aby jste mohli plánovat nebo spravovat svůj rozpis vám stačí jakýkoliv počítač připojený k internetu, můžete tedy pracovat například z domu nebo prostřednictvím mobilního připojení odkudkoliv.

Vše je zabezpečeno a chráněno heslyNemusíte mít obavy, všechny přístupy jsou zabezpečeny uživatelskými jmény a hesly a není jednoduše možné, že by náhodný návštěvník nebo někdo jiný z Internetu mohl změnit váš rozpis.

Propojení s vašimi webovými stránkamiRozpisy ledu mohou být jednoduše umístěny na vašich stávajících stránkách, pokud stránky nemáte, mohou mít samostatnou internetovou adresu nebo mohou být ze stávajících stránek jednoduše odkazovány - záleží jen na vás.

Technické prostředky jsou součástí dodávkyNebudete potřebovat žádný počítač ani server, veškeré technické prostředky pro provoz Rozpisů jsou součástí dodávky(jsou poskytovány formou aplikačního hostingu - říkáme, že běží v cloudu). Vy dostáváte hotové funkční řešení bez toho, že by bylo potřeba řešit složité technické záležitosti.

Zaškolení a technická podpora jsou samozřejmostíVše potřebné pro spuštění s vámi nastavíme a zaškolíme vás tak, aby bylo možné začít Rozpisy ihned používat. Pokud si budete přát, dohodneme se také na formě průběžné technické podpory, abychom vám mohli být v případě potřeby k dispozici po celou sezónu.