Popis

Sdílení

 Sdílení informací o změnách

Rozpisy ledu jsou silným nástrojem, který vám umožní nejen jednoduše plánovat, ale také informovat vaše uživatele o změnách, které nastanou v již zveřejněných rozpisech. Každý, kdo se na vašich stránkách přihlásí k odběru informací o změnách, může automaticky dostávat email vždy, když dojde ke změně nebo zveřejnění nového rozpisu. Zajistíte tak svým návštěvníkům, ale také trenérům,hráčům nebo jejich rodičům, že již nikdy nezmeškají důležité utkání nebo trénink.


Sdílení informací o změnách

Přihlášení k odběru

Všem vašim návštěvníkům je na úvodní stránce rozpisů k dispozici formulář pro přihlášení k odběru informací o změnách. Návštěvník zadá svou emailovou adresu a tím dává najevo svůj souhlas k zasílání informačních emailů. Zasílání lze kdykoliv ukončit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého zaslaného emailu.

Oznámení o zveřejnění nového rozpisu

Jakmile správce zimního stadionu vytvoří a zveřejní nový rozpis, všichni návštěvníci, přihlášení k odběru informací obdrží email s informací o zveřejnění. Součástí emailu je odkaz, který návštěvníka přesměruje na stránku se zveřejněným rozpisem.

Oznámení o změnách v rozpisu

Stejně je tomu při jakékoliv změně v aktuálním rozpisu - všichni návštěvníci, kteří o to požádali, dostávají automaticky na email přehled všech změn. Změny odcházejí automaticky v souhrnu za celý den, nemůže se tedy stát, že při větším počtu změn zahltíte své zákazníky emaily. Pokud ale jako správce potřebuje doručit některou změnu ihned, je vám tato možnost k dispozici.